سلاااام ، خسته نباشین همگی
خب شنیدم که دیگه اکثر شهرا اینترنت خونگیشون وصل شده به جز پنج استان (فارس، کرمانشاه، کردستان، البرز و خوزستان)که هنوز وصل نشده ، و به این زودیا هم قرار نیست وصل بشه :( (به دلایل نامعلوم)
امروز تبریز اومدیم
از اونجایی که استان ما وصل شده ، قرار مدار گذاشتیم ، امروز وُرکشاپ کاتینگز شِیپز داشتیم ، که خیلی هم خوش گذشت و حرکات تازه ای از همدیگه یاد گرفتیم.
امسال اولین سالیه که مهر ماه آغاز شد ولی من تا لنگ ظهر تخت گرفتم و خوابیدم و به خیلیا خندیدم (ناراحت هم شدم البته) 
من یه دیپلمه هستم که فکر میکردم با نرفتن به دانشگاه کلی وقت آزاد خواهم داشت و از دغدغه ی درس خوندن خلاص میشم . راستش الآن که میبینم اگه دانشگاه میرفتم خیلی واسم بهتر بود D: . چون اون موقع فقط درس میخوندم.
کنجکاو شدین بدونین این روزا چیکارا میکنم؟ 
:. کارای خونه (اعم از ظرف شستن و گردگیری و جارو و آشپزی و .)
:. خیاطی یاد میگیرم (مامانم یه چرخ خیاطی واسه خودِ خودم خریده و خیاطی مبتدی رو یادم میده ، میگه رفتی خونه شوهر بدردت میخوره D: )
:. بافتنی میبافم (وقتی راهنمایی بودم معلممون تو درس کاروفناوری ازمون بافتنی خواسته بود و منم از مامانم یاد گرفتم ، الآن دارم یه بلوز کوچولو واسه بچه خواهرم میبافم)
:. زبان یاد میگیرم (از کتاب های آموزشی و فیلم و آهنگ)
:. شافل کار میکنم (روزی دوساعت شافل کار میکنم ، خودآموز)
:. به درس و مشق داداشم میرسم. 
در کنار اینها میخواستم برم رانندگی هم یاد بگیرم که دیگه زمستون داره شروع میشه و باید بمونه واسه بعد عید
با وجود همه ی این ها حس میکنم باید یه کار دیگه هم بکنم ، وقت کافی هم واسه وبگردی و اینستاگردی دارم
به نظرتون دختربودن واقعا سخت نیست؟
فکر کن ازدواج کرده باشیو بچه داری و خیلی کارای دیگه هم بهش اضافه میشه
آقایون میگن مرد بودن سخته ، از صب تا شب باید بیرون کار کنی ، در عوض ما هم از صب تا شب تو خونه هزار کار انجام میدیم.
دختر بودن سخته یا پسر بودن؟
پ.ن : میخوام بشینم یه قالب شبیه قالبای بلاگفا طراحی کنم ، یا اگه بشه ترجمش کنم ، ولی کامپیوترم به اینترنت وصل نیست ، موندم آفلاین کار کنم یا چی؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jaime سپید راه شب ترسناک,جن,ارواح,علوم غریبه,متافیزیک,چاکرا,رمل,جفر,چشم سوم کالای خواب رامش خواب ذکرهای فراموش شده ریشه آموزش جامع و کامل سئو اخبار پایانی رنگها Cassi