"به دعوت آقا رهام و آقا گل"

سلام پینوکیو! خوبی مرد چوبی؟
امیدوارم حالت خوب باشه
پینوکیو جان! دلم برای دروغ های کودکیت تنگ شده
برای دروغ های مصلحتی ات ، با اینکه هر بار دروغ میگفتی دماغت دراز میشد ، ولی تو مجبور بودی!
پینوکیو یادت میاد روباه مکار تمام غم های روزگار را برایت به ارمغان می آورد؟ یادته یکبار همه ی پول هاتو از چنگت درآورد؟ ولی تو همش منتظر خوشبختی پدر ژپتو بودی!
تو خیلی سختی کشیده ای! خیلی عذاب دیده ای! آن هم بخاطر هیچی! بخاطر چند تا دروغ کوچکِ بی ارزش که به قول بابا جانم مصلحتی بود. داداش من هر روز صدتا دروغ مصلحتی می گوید؛ اما هیچ اتفاقی برایش نمی افتد!
همسایه دیوار به دیوار ما را چاخان صدا می کنند. او هم اصلا دماغش دراز نمی شود. تازه چند وقت پیش بینی اش را عمل کرد!
حالا دماغش نصف نصف شده!
راستی مرد چوبی هنوز پدر ژپتو منتظر آدم شدنته؟؟ نکنه گربه ننه تمام صداقت های روزگارمونو از دستت قاپیده باشه.
پینوکیو دلم برای دروغی کودکیت تنگ شده
راستش ، دلم برای کودکی خودم هم تنگ شده؛ من هیچگاه نخواستم بزرگ بشم ، برعکس همه بچه ها!
دلم میخواست صبح تا شب بشینم و کارتون تو رو ببینم! آخه من کارتون تورو بیشتر از بقیه کارتون ها دوست دارم ، البته به استثناء تام و جری.
راستی خبر داری بعضی از دوستان دست تو و چوپان دروغگو رو از پشت بستن؟
 یه روز عاشق و روز بعد فارغ ، از این جور آدمها بدم می آید . مواظب باش با همچین کسایی درنیوفتی!
پینوکیو جان هنوز هم فرشته ی مهربون کنارته؟؟ هنوز هواتو داره؟؟
خیلی دلم میخواست منم یک فرشته داشتم که هوامو داشت ، ولی میدونی که ، فرشته فقط توی کارتون هاست . مثل سیندرلا!
مردِ چوبی کوچک‌! مواظب خودت و پدر ژپتو باش ، این روزها یک مریضی شیوع پیدا کرده که اصلا دلم نمیخواد تو هم مبتلاش بشی ، سعی کن از خونه بیرون نری! میدونم حوصلت سر میره ، من هم خیلی وقته بیرون نرفته ام ، میتونی از ۱۰۰ گیگ اینترنتی که دولت هدیه داده با من چت کنی ، اصلا تماس تصویری چطوره؟
فقط یادت باشه تا عید فرصت استفاده داری ، اگر خواستی برایت اسم چند تا فیلم میفرستم که بشینی تماشا کنی و کیف کنی!
امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشی. البته به همراه دماغ کوچکت!
سرت را درد نیاورم ، خواستم فقط به یاد دوران قدیمی حرفی زده باشیم ، آدرس محله امان را مینویسم که با پدر ژپتو صحبت کنی و به این جا نقل مکان کنی.

خدانگهدارت ، فاطمه

.

هر کی خوند دعوته :) نامه ای به .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلیط هواپیما کانال دوازدهم،گام به گام،نمونه سوال،تست،تلگرام،تجربی،ریاضی،انسانی سایت خودرو s شرکت دوربین مدار بسته ایمن پارسه تبریز OmidTabeidi فروشگاه محصولات زناشویی رنگ نانو,نانو سنگ نما lead to anywhere Shannon