دو قدم مانده به خندیدن برگ
یک نفس مانده به ذوق گل سرخ
چشم در چشم بهاری دیگر
تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان
یک سبد عاطفه دارم
همه ارزانی تان.
عید نوروز بر شما مبارک 

سلام دوستان بلاگ بیانی
از اونجایی که صندوق بیان مشکل پیدا کرده (حتی موردی مشاهده شده که آپلود انجام نمیشده) ، آموزش درج تصویر و ویدیو و موزیک رو با زبان عامیانه براتون میذارم.
خدایی خیلی آسونه ، ولی باز مشکلی داشتید یا نکته ای رو متوجه نشدید ، میتونید زیر همین پست سوالاتتون رو بپرسید.
در این آموزش از سایت پیکوفایل (picofile.com) استفاده کردم. (من این سایت رو پیشنهاد میکنم)
و همینطور از ویرایشگر CKEditor استفاده شده (اگر ویرایشگر پیش فرض رو گذاشتید ، از تنظیمات اینو انتخاب کنید).

درج تصویر
۱.به سایت پیکوفایل برید
۲.روی دکمه انتخاب فایل کلیک کنید و سپس عکس دلخواه رو انتخاب کنید
۳.آدرس به دست آماده رو کپی کنید

۴.به ویرایشگر مطلب برید و روی علامت درج تصویر کلیک کنید

۵.در بخش URL پیست کنید
۶.پذیرش رو انتخاب کنید.

و تمام ، عکستون به راحتی درج شد :)

درج ویدیو
برای درج ویدیو ، ابتدا باید کد مربوطه رو دریافت کنید و یا در یادداشت کپی کنید
دریافت کد | مشاهده و کپی آسان

مراحل ۱ تا ۳ همانند موارد بالا
(مهم: برای پخش ویدیو باید لینک مستقیم به دست بیارید. ادامه ≥)
۴.آدرس به دست آمده رو در نوار آدرس مرورگر پیست کنید و اینتر بزنید تا تصویری مشابه این به دست آید
۵.روی دریافت لینک دانلود بزنید

۶.لینک مستقیم رو کپی کنید

(حالا کد درج ویدیو رو در نوتپد یا یادداشت خود باز کنید)
۷.آدرس به دست آمده را جایگزین your address کنید (داخل "" بزارید)

۸.کل کد رو انتخاب و کپی کنید
۹.به قسمت ویرایشگر مطلب برید و در محلی که میخواید ویدیو رو درج کنید (ترجیحا پس از زدن اینتر) یک کلمه بدون معنا (ترجیحا انگلیسی) مثلا xdgb تایپ کنید. (جهت سهولت در جایگذاری کد)
۱۰.روی گزینه منبع کلیک کنید تا کدهای html براتون نمایش داده بشه

۱۱.اون متن انگلیسی که تایپ کردید ، انتخاب کنید و پاک کنید ، به جاش کد ویدیو که قبلا کپی کردید و در کلیپ بورد ذخیره شده پیست کنید

۱۲.دوباره روی منبع کلیک کنید

و پست رو ذخیره کنید :)

درج موزیک
تنها تفاوت درج ویدیو با موزیک ، تفاوت کد اصلیشونه و هیچ تفاوتی با روش بالا نداره. کافیه تنها کد مربوط به موزیک رو دریافت کنید و همانند روش بالا ، موزیک خود را درج کنید.
دریافت کد | مشاهده و کپی آسان

نکته خیلی خیلی مهم! : تجربه شخصی خود من میگه که ، بهتره پستتون رو آماده کنید (اعم از درج ادامه مطلب ، تغییر سایز ، رنگ ، راست چین وسط چین و .) سپس در آخر اقدام به ویرایش کد ها و درج موزیک و ویدیو کنید. در غیر این صورت ، اگر پس از درج ویدیو یا موزیک ، اقدام به تغییر در مطلب کنید ، در پخش ، اختلال رخ خواهد داد.

اگر دوستانتون هم با مشکل مواجه هستند ، لینک این پست رو براشون بفرستید تا اونا هم استفاده کنند.
موفق باشید و امیدوارم به دردتون بخوره (:

دوست داشتید لایک کنید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فاخته پرواز علوم تجربی ( متوسطه اول ) Pamela india dates fruits مدرسه علمیه بقیة الله قنوات قم لوازم ارایشی ایرانی خوب دانلود آهنگهای آذری و ترکی استانبولی و فارسی Joey نشریه حقیقت دکور داخلی داروخانه-طراحی و دیزاین