سلام اوشاخلار. نجه سیز؟
بو بیدنه چالش دی کی آقا رهام دعوت الیب ، اگر تورک سوز کی آخره جات اوخویون ، اگر نه ، توصیه الیرم وقتیزی هدر ورمین و مستقیم گدین ترجمه نی اوخویون.
خب ، قرار دی کی بو پست ترکی دیلینن اولسون. از اونجایی که من بولمورم نمنه یازام ، سیزه بیدنه تکه فیلم قویورام کی امیدوارام باخاسیز و خوشوزا گله.
عزیز دوستدار ، حائز توجه دی کی بیلسیز ، بعضی کلمه لر کی فارسی ده استفاده اولونور ، ترکی دی. مثلا بشقاب ، کی ترجمه سی اولور ظرف خالی. 
بعضی بویوح برند لر ده وار کی ، ترکی کلمه لر دن استفاده الیب لر ، مثلا سن ایچ (تو بنوش) یا آناتا (پدر و مادر)
بعضی کلمه لر ده وار کی اصلا معادل فارسی سی یوخدی
حالا فیلمه باخیب اوزوز متوجه اولارسیز . زیر نویس اوزوم یازمیشام . روز خوش

دریافت
حجم: 24.9 مگابایت

برای ویدیو زحمت کشیدم ، لطفا ببینید ، اگه تو پخشش مشکل بود دانلود کنید ، مرسی

ترجمه :
سلام بچه ها. خوبین؟
این یک چالش هست که آقا رهام دعوت کردن ، اگر ترک هستین تا آخرش بخونین ، اگر نه ، توصیه میکنم وقتتون رو هدر ندین و مستقیم برین ترجمه رو بخونین.
خب ، قراره که این پست ترکی باشه . از اونجایی که من نمیدونم چی بنویسم ، براتون یه تکه فیلم میزارم که امیدوارم ببینید و خوشتون بیاد.
دوستان عزیز ، حائز توجه است که بدونید ، بعضی کلمات که در فارسی استفاده میشه ، ترکی هستن. مثلا بشقاب ، که ترجمش میشه ظرف خالی.
بعضی از برندهای بزرگ هم هستن که ، از کلمات ترکی استفاده کرده اند ، مثلا سن ایچ (تو بنوش) یا آناتا (پدر و مادر)
بعضی کلمات هم هستن که اصلا معادل فارسی ندارن
حالا فیلمو ببینید خودتون متوجه میشین . زیرنویس هم خودم نوشته ام. روز خوش

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ترکی ,بعضی ,مثلا ,استفاده ,فارسی ,ترجمه ,اصلا معادل ,معادل فارسی ,بعضی کلمات ,مادر بعضی ,مثلا بشقاب ,اصلا معادل فارسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله زندگی metal bearing China طراحی وب سایت در تهران و اراک را از ما بخواهید دانلود فایل صوتی حقوقی نوشته هایی برای رهایی پروازهای خارجی ارزان شاپ زاهدروید آپشن خودرو | گندم کار ای فایل؛ مرکز فروش فایل های دانشجویی